Zaniedbany pies z dwoma nosami w końcu znalazł dom

Kategorie: 

Często wady wrodzone u zwierząt są powodem wyrzucania ich na ulicę lub w najlepszym wypadku - trafiają do schroniska dla zwierząt. Jednak pies z dwoma nosami nie tylko znalazł dom, ale także zyskał sympatię Internautów na całym świecie, pisze Mirror.

 

 Owczarek belgijski urodził się z rzadką wadą – u szczeniaka stwierdzono rozszczep nosa. Pierwotni właściciele szybko pozbyli się czworonoga. Przez cztery miesiące pies o imieniu Snuffls tułał się po różnych miejscach aż trafił do schroniska.

 

 Snuffls urodził się i mieszka w szkockim Glasgow. Smutna historia zdeformowanego psa poruszyła wielu ludzi. Wspólnie postanowili znaleźć mu dom. Odzew społeczny mile zaskoczył pracowników schroniska.  

 

 „Gdy tylko zaczęliśmy kampanię, otrzymaliśmy ponad 40 maili. Ludzie dzwonili i ta liczba ciągle rosła” – powiedziała Pamela Jackson, dyrektorka schroniska. „Kontaktowali się z nami ludzie z całego świata: z USA, Wielkiej Brytanii i innych krajów, a nawet z RPA. Nie spieszyliśmy się jednak z wyborem, bo chcieliśmy psu znaleźć, jak najlepszy dom”.

 

 


Ostatecznie pies pozostanie w Szkocji.„Nowy właściciel ma trochę ziemi za domem. To idealne miejsce do zabawy dla Snufflsa. Nowa właścicielka powiedziała nam, że całe życie szukała właśnie takiego psa”.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Zwierzolub

Są na świecie i dobrzy

Są na świecie i dobrzy ludzie!
Jestem przeszczęśliwa z tego powodu,że ten owczarek znalazł dom! <3Kobieta która go zaadoptowała jest cudowna! Smile A on to cudowny pies! :* 

0
0

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image