Wielki krokodyl albinos zabił wędkarza na oczach żony

Kategorie: 

Aligator – albinos o imieniu Michael Jackson, został zastrzelony przez policję po tym, jak zabił wędkarza na oczach jego żony. Wielki krokodyl zaatakował, gdy mężczyzna wszedł do wody, aby rozplątać pozwijaną żyłkę na wędce.

 

 

 

 W poniedziałek po południu na rzece Adelaide, 60 km od miasta Darwin w północnej Australii, doszło do tragicznego zdarzenia. Ogromny krokodyl, nazwany przez mieszkańców Michaelem Jacksonem ze względu na biały kolor głowy, zabił 57 - letniego mężczyznę.

 

 

 Małżeństwo spędzało miło czas, łowiąc ryby. Wędkarz poplątał wędki i wszedł do wody rozsupłać żyłki na szczytówkach. W tym momencie nastąpił atak. Gad rozszarpał człowieka na oczach kobiety, obserwującej zdarzenie z brzegu.

 

 Kilka minut później małżonka ofiary wezwała pomoc, ale było już za późno. Drapieżnik wciągnął dwunożną zdobycz do wody. Poszarpane zwłoki udało się wyłowić dopiero w środku nocy.

 

 

 „Facet był z żoną i łowił ryby”  - powiedział Jo Foley, oficer śledczy, który poszukiwał 57 – letniego Australijczyka.

 

 

 Tego samego dnia policjanci wytropili i zabili Michaela Jacksona, co rozsierdziło z kolei właściciela firmy Wallaroo Tours, oferującego turystom udział w rejsie pn. Skoki krokodyla. Podczas wycieczek ludzie mogli rzucać mięso i obserwować agresywne zachowanie gada.

 

 „Michael Jackson był jeden na milion” - powiedział Rob Marchand, właściciel Wallaroo Tours, w wywiadzie udzielonym ABC. „W ciągu ostatnich kilku lat gad walczył o przetrwanie i wszyscy wiedzą, że górę wziął instynkt. On miał zakodowane tylko trzy rzeczy:  jeść, rozmnażać się i agresywnie bronić lub atakować”.

 

 

 Marchand uważa, że krokodyl nie powinien być zabity, bo to ludzie popełnili błąd. U gada wziął górę instynkt. Dwa tygodnie wcześniej na Wyspach Tiwi, oddalonych 80 kilometrów na północ od miasta Darwin, również ustrzelono krokodyla. Zwierzę oskarżono o zabójstwo zaginionego mieszkańca.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image