W Norwegii doszło do dziwnego porwania owiec

Kategorie: 

W Norwegia zastanawiają się nad dziwnym przestępstwem, które miało miejsce 240 km na północ od Oslo. Z jednego pola zniknęły cztery owce. Jakiś czas później okazało się, że zwierzęta znajdują się 80 km dalej od pierwotnego miejsca wypasu - na parkingu przed centrum handlowym w Lillehammer. Może te owce teleportowały?

 

 Zwierzęta były zidentyfikowane poprzez kolczyki na uszach, pisze gazeta GD. Oświadczenie o zniknięciu owiec na policję złożył Stole Rowan, rolnik i ich właściciel.

 „Jestem wstrząśnięty faktem, że ktoś to zrobił” - powiedział Rowan norweskim dziennikarzom. „Rozumiem, że niektórych ludzi drażni wypas owiec obok ich posiadłości, ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że coś takiego jest możliwe”.

 Według farmera, tajemniczy złodziej zwabił owce do samochodu i pod osłoną nocy przewiózł je do Lillehammer. Policja próbuje dowiedzieć się, jak zakwalifikować tak dziwny postępek.

 „To jest bardzo nietypowy przypadek” - powiedział Trygve Ulset z policji powiatowej w Gudbrandsdal. „Ta sprawa powinna być postrzegana jako przestępstwo karne, ale ja nie znam żadnego artykułu. Musimy zbadać tą sprawę”.

 Podczas porwania, żadna owce nie odniosła obrażeń. Zwierzęta wróciły do  właściciela całe i zdrowe. Teraz owieczki znowu szczypią trawę w tym samym miejscu wypasu, z którego zostały niedawno porwane przez tajemniczego „owcoporywacza".

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image