W Izmaelu na Ukrainie oprawcy polowali na bezpańskie koty i palili je na oczach dzieci

Kategorie: 

Obrońcy zwierząt twierdzą, że problemem bezpańskich zwierząt nikt się nie zajmuje. W Izmaelu (ukr. Измаил) na Ukrainie oprawcy zaszokowali mieszkańców swoją brutalnością. Polowali na bezpańskie koty i palili je w obecności dzieci w koszach na śmieci, donosi Segodnia.

 

 Opowiedziała o tym odesska obrończyni zwierząt Irina Momot. Dzieci z pobliskiego sierocińca dokarmiały zwierzęta, kiedy w mieście zaczęły się masowe prześladowania. Świadkowie mówią, że niezidentyfikowani sprawcy palili ciała martwych kociąt w koszach na śmieci.

 

 „Podszedł do mnie mieszkaniec Izmaelu, który mówił o koszmarze, który się tam dzieje. W mieście katastrofa - 250 bezpańskich psów. Jakaś pseudokomisja do wypadków specjalnych, która jestem pewna, nawet nie miała zamiaru zrobić czegoś konstruktywnego i pożytecznego, zajęła się w barbarzyński sposób bezpańskimi zwierzętami"- powiedziała w wywiadzie Irina Momot, udzielonym gazecie Segodnia.

 

 W biurze lokalnego burmistrza odmówiono komentarza na temat dziwnych wydarzeń. Zdaniem obrończyni zwierząt za znęcanie się  nad zwierzętami w obecności dzieci można dostać 5 lat więzienia, ale to nie powstrzymuje mieszkańców Izmaila. Takie bezprawie, panuje w całym regionie w obwodzie odesskim.

 

 „Niedawno w Kominternovie strzelano do bezpańskich psów na zlecenie lokalnego lekarza weterynarii. Ale to przecież  jest morderstwo! Wszyscy ci ludzie powinni modlić się o odpuszczenie grzechów!"- powiedziała Momot.

 

 


 
Obrończyni zwierząt Irina Momot przypomina, że problemem bezpańskich zwierząt nikt się nie zajmuje. Na Ukrainie przeznacza się jakieś pieniądze na schroniska, z których potem nikt się nie rozlicza.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image