W Indiach po dotknięciu krowy z pięcioma nogami kobiety rodzą chłopców

Kategorie: 

Kobiety, które rodziły dotychczas same dziewczynki, płacą rolnikowi, który jest właścicielem dziwnej krowy z pięcioma nogami, aby móc dotknąć dodatkowego kopyta tegoż bydlęcia. W Raipur panuje powszechne przekonanie, że po takim kontakcie, kobieta urodzi chłopca.

 

 Właścicielem trzyletniej krowy Raju jest Raj Pratap. On i jego zwierzę stali się bardzo sławni w Indiach. Raju ma pięć nóg. Przypadek taki zdarza się raz na 5 milionów.

 

 Pięcionoga krowa okrzyknięta została cudem, bo gdy kobieta w ciąży dotknie piątego kopyta, urodzi chłopca. Jedna z niewiast po narodzeniu czterech córek, błagała, aby nie rodzić kolejnej dziewczynki. Po kontakcie z piątą nogą Raju, wydała w lutym na świat dwóch synów bliźniaków.

 

 Raj Pratap, właściciel Raju, wydaje się być szczęśliwym. Nawiedzają go licznie kobiety w ciąży. Za przywilej dotknięcia kopyta rolnik inkasuje 500 rupii, tj. ok. 5 funtów. Co ciekawe, wszystkie trzydzieści kobiet, które dotykały krowy, rzeczywiście urodziły chłopców. Pratap jest pewny swego i rozgłasza, że jeśli kobieta urodzi dziewczynkę, zwróci poniesione koszty związane z wizytą u jego cudownej krowy.

 

 W poniedziałek 23 grudnia w poniedziałek 33 kobieta, która zapłaciła za kontakt z magicznym kopytem, urodziła trojaczki … wszyscy chłopcy.

 

 „Nie wiem, czemu tak się dzieje, ale Raju ma dar i chcę podzielić się nim z całym światem. Marzę, że w przyszłości pojedziemy z Raju do Europy lub Ameryki, aby tam świadczyć usługi młodym parom” – powiedział Pratap.

 

 W Indiach chłopcy są „bardziej cenieni” niż dziewczynki, ponieważ potencjalnie przynoszą oni więcej zysku, gwarantującego utrzymanie rodziny.

 

 Jedna z kobiet, prosząca o anonimowość, która urodziła chłopca w październiku tego roku, powiedziała: „to jest dar od Boga – dotknęłam piątej nogi Raju, a ta pobłogosławiła mnie chłopakiem. Cała moja rodzina jest szczęśliwa. Mamy teraz pięknego syna”.

 

 Krowy są uważane za święte przez Hindusów. Wierzą, że są one najważniejszymi bóstwami Kriszny, który był niegdyś pasterzem bydła. Zwierzęta te przemieszczają się po Indiach swobodnie. Nie można usuwać ich z ulic, nawet jeśli powodują utrudnienia w ruchu pojazdów i ludzi, pisze Daily Mail.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image