W Bordeaux pijani Francuzi wozili lamę tramwajem

Kategorie: 

W południowo - zachodniej Francji w Bordeaux wydarzył się incydent z udziałem pijanych nastolatków i lamy o wdzięcznym imieniu Serge. Młodzieńcy uprowadzili zwierzę z cyrku, aby powozić je tramwajem, donosi Actualite.

 

 Do zdarzenie doszło w nocy z czwartku na piątek 01 listopada 2013 roku. Młodzi ludzie spożyli dość znaczne ilości alkoholu i zawędrowali do cyrku w Bordeaux. Początkowo bawili się ze zwierzętami. Jedno z nich postanowili uprowadzić na spacer. Najpierw padło na zebrę, ale ta okazała się zbyt uparta. Ruszyli więc w miasto z lamą.

 „Poszliśmy tam pobawić się ze zwierzętami, a skończyło się na tym, że lama poszła z nami. Serge szła ramię w ramię, jak posłuszny pies”- powiedział Mathieu, jeden z uczestników zdarzenia.

 

 


Początkowo zabawowicze spacerowali z lamą. Potem postanowili, że wezmą nowopoznanego przyjaciela na przejażdżkę tramwajem. Pomysł nie przypadł jednak do gustu innym pasażerom, korzystającym z komunikacji miejskiej w Bordeaux.

 


 
Na pomoc wezwano kontrolerów. Lamę, po krótkiej przejażdżce, wyprowadzono z tramwaju i przywiązano do ogrodzenia przystanku. Młodzieńcy trafili w ręce żandarmów i poniosą odpowiedzialność za swój wybryk. Bohaterowie incydentu zyskali jednak wielu sympatyków na Facebooku. Jest ich już  ok. milion. Serge przetransportowano z powrotem do cyrku i ma się dobrze. Brała ponoć nawet udział w występach po ciężkiej nocy.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image