W Ameryce coraz popularniejsze staje się łowienie ryb w kanalizacji

Kategorie: 

Nowy i bardzo nietypowy sport, pojawił dzięki staraniom nastolatków z Texasu. Młodzi ludzie przez Internet aktywnie promują połowy ryb w kanalizacji, pisze FTW USA Today.

 

 Pionierem nietypowego wędkowania jest 15 - letni Kyle Naegeli. Chłopak zauważył, że łowienie ryb w kanalizacji jest łatwiejsze, jak w jeziorze, czy w rzece. Potrzeba tylko przynęty, kawałka żyłki, haczyk i trochę cierpliwości.

 

 Pasjonujące i rekordowe połowy pomysłowego chłopca można oglądać w Internecie. Kyle z podziemnego nurtu wyciąga zaskakująco duże ryby. Zamiłowanie do dziwnych połowów pojawiła się u niego, kiedy piłka wpadła do studzienki. Wówczas przy jej wyciąganiu zdał sobie sprawę, że w podziemnych systemach rur płynie woda i mogą żyć w niej ryby.

 Początki były takie, że młody wędkarz założył się z ojcem o 5 dolarów, że złowi rybę w ściekach. Senior oczywiście nie dowierzał i zakład przegrał. Kyle złapał więcej niż jedną rybę. Do połowów wystarczyło 3 metry żyłki i bułka z hot – doga, której używał, jako przynęty.

 

 

 

W ciągu ostatniego lata Naegeli łapał kilka ryb tygodniowo, a potem z powrotem wypuszczał je do kanalizacji. Zabawę kontynuował w okresie jesienno – zimowym, choć w tym czasie mniej ryb żeruje w podziemnych kanałach i połowy są mniej obfite.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image