Szalejący słoń rozbija dom, ale potem ratuje uwięzione pod gruzami dziecko

Kategorie: 

W indyjskiej wiosce szalejący słoń rozbił  na kawałki dom, ale potem uratował dziecko, uwięzione pod gruzami budynku. Tak przynajmniej twierdzą rodzice małej dziewczynki, pisze The Times of India.

 

 

 Dipak Mahato i jego żona Lalita mówią, że słoń zaatakował ich dom w wiosce w prowincji West Bengal's Purulia, ale potem uratował ich dziesięciomiesięczną córeczkę.

 

 Rodzina Mahato spożywała kolację około godziny ósmej wieczorem. Domownicy nagle usłyszeli huk i odgłosy pękania murów, dochodzące z sypialni. Rodzice wbiegli do domu, aby ratować córkę. Doznali szoku, gdy zobaczyli powaloną ścianę i słonia, stojącego nad płaczącym dzieckiem. Na łóżeczku leżały cegły i kawałki rozbitego tynku.

 

 Słoń miał się wycofać, ale wrócił. Wyglądało na to, że poruszył go krzyk niemowlęcia. Jednym ruchem trąby odgarnął gruz. Ludzie, obserwujący zdarzenie, byli zdumieni, bo zwierzę wykonywało tę czynność bardzo delikatnie, aby nie zrobić krzywdy dziecku.

 

 Rodzice do dziś nie mogą uwierzyć, że ich córka cało wyszła z opresji. Dziecko przewieziono na oddział chirurgiczny w szpitalu Deben Mahato Sadar, ale jak się okazało, jego zdrowiu i życiu nic już nie zagraża. Wiadomo, że ten sam agresywny słoń uszkodził już co najmniej siedemnaście domów w okolicy tj. we wsiach Mathadi, Kasidih i Ghoshra.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image