Na Syberii głodny niedźwiedź wszedł na teren fermy drobiu

Kategorie: 

Głodnego niedźwiedzia zabili na terenie fermy drobiu w rejonie bierieziowskim na Syberii. Do fabryki dostał się przez mały las, otaczający teren, donoszą Vesti Krasnojarsk.

 Drapieżnika przyciągnął zapach z produkcji. Odważył się on wtargnąć na teren przedsiębiorstwa. Wszedł do kontenera, gdzie znajdowały się resztki i odpadkami z wypatroszonych kur.

 Wezwano policję. Ta, nie mając doświadczenia w walce z drapieżnikami, zastrzeliła niedźwiedzia. Dotychczas myślano, że największym intruzem, jaki nawiedził obszar fermy, był lis. Teraz strażnicy boją się penetrować okolice ogrodzenia firmy. Według niepotwierdzonych informacji niedźwiedź nie był sam.

 Osłabione i głodne zwierzęta są odważniejsze i mogą penetrować obszary zamieszkane lub wykorzystywane przez ludzi. Ferma otoczona jest z jednej strony polami, a z drugiej wspomnianym laskiem.

 


 

Z podobnymi problemami zmagają się mieszkańcy Achińska. Tam ogromne drapieżniki potrafią zapuścić się do samego centrum miasta. Aby uniknąć ofiar w ludziach, zwierzęta są wówczas odstrzeliwane. Zaczyna się czas, kiedy niedźwiedzie przechodzą w stan hibernacji. Policja ostrzega, że jeśli dzikie zwierzę przychodzi do ludzi, to oznacza, że jest głodne, a co za tym idzie – jest wówczas bardzo niebezpieczne.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image