Rosjanin uratował psa - facet wskoczył do lodowatej wody skutej lodem

Kategorie: 

Dzielny Rosjanin stał się bohaterem, po tym, jak wskoczył do lodowatej wody w stawie i uratował psa. Zdarzenie miało miejsce tydzień temu w poniedziałek około godziny siedemnastej czasu lokalnego w podmoskiewskiej miejscowości Sziszkino.

 

 

 

 

Film w Internecie umieścił Ilja Dworenkow, mieszkaniec Podolska. Akurat nieopodal stawu zepsuł mu się samochód i miał przymusowy postój, gdy zobaczył mężczyznę brnącego bez odzienia w zmrożonej wodzie w kierunku psa, padającego z sił. Ilja sfilmował całą akcję ratunkową.

 

 

 

Aby dostać się do przerażonego czworonoga, pływak zrzucił ubranie, wskoczył do wody, a następnie pięściami i łokciami dosłownie kruszył lód. Następnie chwycił psa pod pachę i wydobył tonącego zmarzlucha z poważnych opresji.

 

 

 

Dziennikarze rosyjskich mediów ustalili, że spontaniczny bohater ma 21 lat i nazywa się Iwan. Młodzieniec pracuje w tartaku i raczej uchodzi za skromną osobę. Wiele o sobie nie lubi mówić. Chciał służyć w wojsku, ale go nie przyjęli ze względu na problemy z sercem. Mimo to nie bał się wskoczyć do lodowatej wody.

 

 

 

Po akcji Iwan ogrzewał się w samochodzie. Poprosił postronnych, aby przynieśli mu trochę wódki z lokalnego sklepu, aby się rozgrzać. Potem Wania zdecydował, że przygarnie psa. Nadał mu imię Reks.

 

 

 

Do takich czynów zdolni są tylko prawdziwi Słowianie z krwi i kości, bo za Łabą w kierunku Paryża trudno takich znaleźć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image