Policja w Orsku szkoli wilka

Kategorie: 

Wyjątkową rasę pragną wyhodować policjanci z rosyjskiego Orska. Chcą skrzyżować wilka o imieniu Galia z psem pasterskim. Galia do Orska trafiła kilka miesięcy temu. Wsadzono ją do kojca z wilczurem. Zwierzęta zaprzyjaźniły się. Nikt nie przypuszczał, że może będzie z tego jakieś potomstwo, donosi Smart News.

 

 Policjanci z Orska poprosili o pomoc w wyszkoleniu drapieżnika swoich bardziej doświadczonych kolegów z Orenburga. Pojawienie się Galii stało się sensacją. Wilczyca stała się gwiazdą Orska. Do miejsca jej przetrzymywania peregrynują wycieczki szkolne.

 

 Kilka lat temu do Orska przyjechał cyrk. Trupa woziła ze sobą wilczycę, która pozostawiła w mieścinie potomstwo. Jeden z mieszkańców podjął się odchowania jednego wilczka z miotu. Karmił go na równi z innymi psami, które posiadał. Na początku nie było problemów, ale gdy malec podrósł, zaczął atakować psy w walce o pożywienie i domowników swego dobrodzieja. Zdesperowany hodowca odniósł wilka na policję. Wiele wysiłku włożono w przewiezienie Galii z Orska do Orenburga.

 

 Początkowo, umieszczona w kojcu wilczyca, nic nie jadła. W wyniku starań trenerów odniesiono sukces. Galia je z ręki i można ją pogłaskać. Mało tego – wilczyca zaprzyjaźniła się z psem Arisem. Oba osobniki poddano szkoleniu. Policjanci zorganizowali i zapewnili dostawy świeżego mięsa, specjalnie dla wilczycy.

 

 Wiadomo, że wilk potrzebuje wolności i polowań. Bywa, że jest niebezpieczny dla ludzi. Jeśli uda się skrzyżować wilka i psa, hodowców i trenerów czeka trudna praca. Rosyjscy policjanci wierzą jednak, że są w stanie oswoić każdą bestię. Wilki mają lepiej niż psy rozwiniętą intuicje, inteligencję i wytrzymałość. Próby stworzenia nowej rasy podejmowane są od dawna. Ostatnio hybryd wilka i psa wyhodowano w Niemczech.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image