Odważny właściciel nie pozwolił zjeść pytonowi swojego psa

Czworonożne zwierzę cudem uniknęło śmierci i nie stało się kolacją dla ogromnego pytona. Gad powalił psa i zaczął go dusić.

 

 

 Pierwsze ujęcia filmu wydają się być bardzo ponure – pies leży i wydaje się, że pyton go już zabił. Odważny właściciel ruszył jednak z odsieczą swojemu pupilowi i zaczął okładać węża gałązką. Do zdarzenia doszło w indyjskim stanie Karnataka.

 Właściciel psa był wyraźnie zszokowany, gdy odkrył, że jego zwierzę znalazło się w śmiertelnym uchwycie gada. Wąż rozpoczął zaciskać śmiertelną pętlę, dusząc ofiarę i gruchocząc jej kości. Człowiek, którego tożsamości nie podano, zachował się bardzo trzeźwo, atakując pytona.

 Gad zrozumiał, że zabicie psa nic dobrego mu nie wróży. Puścił więc swoją zdobycz i postanowił poszukać schronienia w pobliskich krzakach.

 Pies, uwolniony z uścisku, zaczął się ruszać i szybko stanął na równe nogi. Szczeknął nawet przeraźliwie.

 Należy pamiętać, że przypadki, w których dochodzi do konfrontacji między pytonem a psem, zwykle kończą się źle dla tego drugiego. W Australii zdarza się, że po czworonogu przywiązanym do budy, pozostaje jedynie łańcuch lub sznurek. W marcu br. jeden z mieszkańców znalazł na parapecie okna dobrze odżywionego pytona zamiast swojego najlepszego przyjaciela, który wcześniej lubił tam sobie posiedzieć i czasem poszczekać.

 


 

Brak oceny