Naśladowca słynnego Steva Irwina zaprzyjaźnił się z ogromnym zabójcą

Kategorie: 

Gavin Hart, tzw. Crocodile Hunter, zaprzyjaźnił się z największym krokodylem w Europie. Już w piątym roku życia chłopak zaczął interesować się prehistorycznymi drapieżnikami. Obecnie chętnie i często spędza czas ze swoim najlepszym przyjacielem – sześćsetkilogramowym aligatorem o wdzięcznym imieniu Big Daddy, donosi Mail Online.

 

 Hart był i jest fanem słynnego Steve'a Irwina. Nieżyjący śmiałek zaszczepił w chłopaku miłość do gadów. Obecnie 20 -letni Hart zrealizował swoje marzenia i podjął pracę w parku krokodyli w Torremolinos (Hiszpania).

 

 Chłopak zdaje sobie sprawę, że każdy nieprzemyślany ruch w obecności gada, może okazać się śmiertelny. Nie powstrzymało go to od wizyty w klatce gigantycznego potwora.

 

 „Uwielbiam Big Daddy. Kocham swoje zwierzątko. Ilekroć jestem w parku, pierwszą rzeczą, jaką robię, zaglądam do niego, aby się przywitać . Zawsze istnieje pewne ryzyko w kontakcie, ponieważ on jest dziki i nie może się oswoić” – powiedział Hart.

 

 Zwierzęta, które normalnie zamieszkują rzeki i jeziora Ameryki Południowej, Afryki i Australii, mają reputację brutalnych morderców. Big Daddy często sam przeprowadza ataki na swoich głównych rywali w parku. W walce Big Daddy stracił część ogona.

 
Pewnej nocy,  kiedy zoo zostało zamknięte, krokodyl Rebel zdecydowała, że to jemu przysługuje prawo dominacji w basenie. Big Daddy został zaatakowany od tyłu i stracił część ogona. Zadziorny, młody samiec niemal natychmiast został ukarany za swój występek. Teraz jego spreparowana podobizna ozdabia pokój Gavina i przypomina, jak bezwzględnym zabójcą potrafi być Big Daddy.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image