Mięsożerne ryby zablokowały kanalizację w Midland

Kategorie: 

Trudno się dziwić hydraulikom. Przez lata wyciągali z kanalizacji różne rzeczy, ale ostanie „znajdki” zaskoczyły nawet najbardziej doświadczonych pracowników w Midland. Hydraulicy przestali się dziwić, gdy podejrzane opowieści okazały się prawdą – w kanalizacji odnotowano występowanie piranii, pisze Birmingham Mail.

 

 

 Telford, mieszkaniec Midland, wezwał Severn Trent z prośbą o pomoc w wyeliminowaniu rybiego zapachu, pochodzącego z kanałów. Po przybycie na miejsce fachowcy stwierdzili zator w instalacji. Kanalizację zablokowały tusze martwych piranii. Blokada wprawiła w osłupienie wszystkich zainteresowanych rozwiązaniem problemu.

 

 W styczniu firma odnotowała zator kanalizacji w Ditton Priors , niedaleko Shrewsbury. Wówczas ktoś w toalecie spłukał szmaty.

 

 Pracownicy Matt Final i Jay Slater, którzy zostali wezwani do usunięcia awarii w Midland powiedzieli:

 

 „Zostaliśmy pouczeni, aby znaleźć przyczynę zapachu i nie spodziewaliśmy się, że będziemy się spotykać z piraniami. Znajdowaliśmy martwe ryby, ale wciąż było to niespodziewane odkrycie. Oczywiście przez wiele lat wyciągaliśmy z kanałów wiele rzeczy, ale piranie nas zaskoczyły całkowicie”.

 

 Hydraulicy uważają, że drapieżne ryby wrzucił do ustępu miłośnik zwierząt egzotycznych.

 

 „Winowajcą jest człowiek, który hodował ryby. Najwyraźniej znudził się pasją i ryby wpuścił do kanalizacji. Niektórzy mogą powiedzieć, że ryby tej wielkości nie można spłukać w toalecie, ale to tylko jeden przykład niesamowitych rzeczy, które możemy znaleźć w kanałach".

 

 Słowa pracowników zaniepokoiły ludzi. Mieszkańcy obawiają się, że znane ze swoich potężnych szczęk i nienasyconego apetytu ryby są wciąż żywe i mogą stanowić zagrożenie dla ich pośladków.

 

 „Jeśli znaleźli martwe ryby, to nie znaczy, że wszystkie piranie zginęły. Nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć jutro” - powiedział Niall Poole.

 

 „Teraz, zanim siądę na toalecie, sprawdzam zawartość muszli. W ogóle radzę mieszkańcom jedno: dbajmy o swoje tyłki" – powiedział 56 -letni rzeźnik Jim Hoult.

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image