Meduzy w akwarium - nowość dla miłośników piękna i komfortu

Kategorie: 

Ci, co dbają o psy i koty, wiedzą, że to duża odpowiedzialność. Wychodząc naprzeciw miłośnikom zwierząt, którzy nie mają zbyt wiele czasu, firma z Florydy proponuje akwarium z meduzami.

 

 Wyjątkowo modne, stylowe, zaprojektowane specjalnie dla meduz akwarium opracowywano przez pięć lat. Wyposażono je w światła LED, aby zapewnić użytkownikom komfort, piękno i spokój w każdej sytuacji.

 Firma Jellyfish sprzedaje meduzy od 2011 roku. W tym roku ukończono projekt stworzenia nowego i stylowego akwarium z oświetleniem LED. Za dodatkową opłatą kupujący otrzymuje urządzenie do sterowania światłem i żywność dla morskich stworzeń.

 Oczywiście, patrząc na pionowe rury, trudno nie zastanowić się, czy istnieje wystarczająco dużo miejsca dla meduz. Specjaliści uważają jednak, że jest im to obojętne, czy pływają w morzu, czy w sztucznie stworzonym zbiorniku. Stworzenia te nie posiadają ośrodkowego układu nerwowego i najważniejsze dla nich są podstawowe zasady życia, tj. przetrwać i mieć potomstwo.

 

 „Jeśli umieścimy meduzy w normalnym akwarium, prawdopodobnie tam długo nie pożyją. Są one narażone na przykład na uszkodzenia w systemie filtrującym. Meduza w 90 % składa się z wody, a więc jest bardzo delikatną istotą, potrzebująca specjalnego podejścia. Nowa cylindryczna filtracja w akwarium odbywa się w sposób, który nie przynosi szkody meduzom"- tłumaczy przedstawiciel firmy Jellyfish.

 Zestaw wyposażony jest we wszystko, co w akwarium niezbędne do życia i przetrwania meduz, a także same meduzy. Oczywiście minusem jest to, że nie można przytulać i dotykać podopiecznych.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image