Malcolm Brenner i Dolly - przez rok mężczyzna uprawiał seks z delfinem, który go uwiódł

Kategorie: 

Malcolm Brenner twierdzi, że zwierzę dało jasno i wyraźnie znać o swoich zamiarach w odniesieniu do niego. 63-letni Malcolm Brenner nakręcił dokumentalny film krótkometrażowy Dolphin Lover, który opowiada o narodzeniu się uczucia miłości między zwierzęciem i człowiekiem, pisze Daily Mail.

 

 Mężczyzna opowiada, jak pieścił zwierzę i jak ono reagowało na te pieszczoty. Sam akt miłosny nie był nakręcony, jednak autor filmu postarał się przedstawić, jak to wyglądało, stosując animowaną grafikę.

 „Miałem swobodny dostęp do delfinów i my się zaprzyjaźniliśmy. Pływaliśmy razem, ona była wyjątkowa ... Ja nazywam to związkiem, bo rzeczywiście tak było. Kiedy zmarła, poczułem się strasznie i byłem przygnębiony. Taki stan trwał przez pięć lat"- powiedział Brenner.

 Po dziewięciu miesiącach relacji człowieka z delfinem park rozrywki został zamknięty, a zwierzę zmarło wkrótce potem. Brenner ma pewność, że śmierć delfina była samobójstwem (rzekomo zwierzę po prostu przestało oddychać).

 W 1971 roku stosunki między ludzi i zwierzętami na Florydzie nie były jeszcze zabronione. Prawo zakazujące zostało przyjęte dopiero w 2011 roku. Tak więc, Brenner i Dolly nie naruszali żadnych przepisów. Oprócz delfina, mężczyzna przeżył również seks z psem. To ciekawe, że Malcolm, mimo swoich dziwnych sklonności, był dwukrotnie żonaty.

 


 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image