Kocie życie na platformie do połowu ryb

Kategorie: 

 

 

 

 Chii to kotka matka, a Dorami to jej dorosła córka. Menadżer Satoru Kuramoto codziennie pływa na platformę, aby nakarmić koty. Traktuje je, jak członków swojej bliskiej rodziny.

 

 Z kolei dyrektor Yuji Kuyama przyznaje, że komunikacja z kotami jest bardzo korzystna dla robotników farmy, którzy spędzają dużo czasu na wodzie z dala od swoich rodzin.

 

 Rodzice Chii byli „morskimi" kotami. Pierwsi potomkowie tych zwierząt trafiły na platformę dwadzieścia lat temu. Przywiózł je jeden z pracowników farmy, a te szybko przyzwyczaiły się do nowego miejsca. Robotnicy zbudowali schronienie i plac zabaw specjalnie dla futrzaków.

 

 Chii oraz Dorami wpadają czasem do wody, ale są doskonałymi pływakami i szybko wracają na platformę. Zauważono też, że koty próbują łowić małe ryby, gdy te podpływają za blisko platformy i są widoczne pod powierzchnią wody. Koty intensywnie przeganiają mewy, które stanowią poważną konkurencję w połowach.

 

 Chia i Dorami nie są już młodymi kotami. Pierwszy ma 15 lat, a drugi 12. Nadal są jednak aktywne i zdrowe. Podczas tajfunu koty trafiły na ląd. Na twardym gruncie koty nie były szczęśliwe i ucieszyły się powrotem na swoją platformę.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image