Kobieta uratowała szczeniaka, karmiąc go własną piersią

Matka 15 - miesięcznego dziecka powiedziała, że nie mogła po prostu patrzeć, jak uroczy pies umierał. Postanowiła przyjść mu z pomocą, karmiąc własną piersią – pisze Fed Post.

 

 

 Kobieta, która ma 15 – miesięczne dziecko, pozwoliła uroczemu labradorowi ssać mleko z piersi bezpośrednio, bo ten nie chciał pić z butelki. Niewiarygodne, ale dzięki poświęceniu, pies przeżył.

 

 Doniesienia o kobiecie, której nazwiska nie podano z obawy, że jej czyn może wywołać ostre reakcje innych, pojawiły się na Facebooku. Niewiasta przygarnęła nieporadnego szczeniaka po śmierci suki. Przyznaje, że gdy pies odmówił przyjmowania jedzenia, w jej głowie coś zaskoczyło i siłę wziął instynkt macierzyński.

 

 „Nie ruszał się. Nie wiedziałam, co robić, albo co jeszcze mogę zrobić, aby mu pomóc. Byłam zdesperowana i po prostu nie mogła bezczynnie siedzieć i patrzeć, jak umiera. Umieściłam go na sobie i modliłam się, żeby nie umarł. Ten wziął pierś i zaczął jeść. Ja wciąż byłam przestraszona, że on nie przeżyje”.

 

 Determinacja kobiety uratowała życie labradora. Obecnie pies jest odstawiony od piersi i odżywia się normalnie. Weterynarz Amber Williams ostrzega jednak przed takimi zachowaniami. Nietypowy wyczyn kobiety może być niebezpieczny dla jej dziecka i dla niej samej.

 

 „Istnieją choroby i bakterie , które mogą być przenoszone ze szczeniąt na dzieci” – powiedziała Amber Williams w rozmowie z dziennikarzami. To była sytuacja awaryjna, ale nie warto się angażować w takie przedsięwzięcia. Lepiej próbować karmić szczeniaki tradycyjnie np. jedzeniem podawanym dzieciom”.


 

Brak oceny