Japończycy zszokowali świat nową potrawą - żaby, miotające się w agonii

Kategorie: 

Japończycy uchodzą za znawców dobrego jedzenia, ale ostatnio wymyślona przez nich potrawa zaskoczyła najbardziej wytrawnych smakoszy.

 

 

 Szef kuchni w jedna z tokijskich restauracji, specjalizującej się w przyrządzaniu dań egzotycznych, używał, jako dodatków, koniny, drobiu i ryb, ale ostatnio na stoły podawane są półżywe żaby.

 

 W restauracji Memory Lane w Tokio można skosztować nietypowych potraw tj. żółw bez kręgosłupa w wieprzowym sosie, wąż w alkoholu, grillowana salamandra, bijące serce żaby i żywa żaba sashimi. Lokal jest chętnie odwiedzany przez turystów, jak i miejscowych.

 

 Żaba – byk na lodzie w sosie sojowym z plasterkiem cytryny przechodzi wiele cierpień, zanim trafi na stół. Podczas gotowania szef kuchni urządza płazom prawdziwą rzeźnię: sieka je w plasterki, odcina głowy, a także ściąga z nich skórę żywcem. Potem żaby raczej dogorywają w procesie gotowania, ale jeden z degustatorów twierdzi, że żaba w jego daniu mrugała oczami.

 

 Szczególnie wrażliwym może się wydawać, że płazy na talerzach żyją i próbują uciec, ale w tym przypadku chodzi raczej o pośmiertne skurcze mięśni.

 

 Niektórzy ludzie uważają, że nowe praktyki kulinarne przypominają tortury i są bardzo brutalne, i że większość o tym nie myśli. Inni twierdzą, że to normalne, bo większość zwierząt hodowane jest w celu pozyskania mięsa.

 

 Japoński kucharz Mami Nishide, pracujące w Nowym Jorku, powiedział Fox News, że opisane danie nie jest typowe dla kuchni japońskiej.

 

 „Ja po prostu nie chcę myśleć, że jest to japońskie jedzenie, i że Japończycy jedzą to cały czas. To nie jest prawda. To jest niekonwencjonalne oczywiście…" - powiedział Nishide dziennikarzom.

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Alefa

 Dla mnie jest to

 Dla mnie jest to przerazajace i obrzydliwe okrucieństwo.
 Nie ma żadnego wytłumaczenia dla mnie  czlowieka z kultury łacińskiej i Słowianina  na zadawanie nic nie przynoszacych cierpien zwierzęcia zabijanego w celach konsumcyjnych ale i dla kazdego iinego powodu.
Psy które sa jedzone  na wschodzie,  hodowane w klatkach sa bite pałkami  po to aby tluszcz przesiąkł krwią.Ostatnio na YT obejrzalam film z konsumcji ugotowanego poaborcyjnego 6 - 7 miesiecznego płodu ludzkiego - .Chinczycy jedza tez zupe z młodych poaborcyjnych plodow - zupa młodości- bo uważana jest za  odmładzający afrodyzjak.Ciałka dzieci,dziewczynek sa rozgotowywane na pulpę i podawane w specjalnych restauracjach.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

no normalne to nie jest,

no normalne to nie jest, autora takiego dania powinno się przebadać psychiatrycznie, czy nie musi być izolowany od społeczeństwa, bo taki sadyzm to raczej nie powinien mieć miejsca

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ogr z galladorn

japonce wsuwaja rybe

japonce wsuwaja rybe wyfiletowana ktora merda ogonem polewana sake kona do 30 minut
650$ 1 porcja

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika WEREDNA

... ;( tak mi wstyd, że

... ;( tak mi wstyd, że jestem człowiekiem gdy coś takiego czytam...

0
0
Portret użytkownika John Moll (niezarejestrowany)

Okropne jak dla mnie....

Okropne jak dla mnie.... :/
 
"Niektórzy ludzie uważają, że nowe praktyki kulinarne przypominają tortury i są bardzo brutalne, i że większość o tym nie myśli. Inni twierdzą, że to normalne, bo większość zwierząt hodowane jest w celu pozyskania mięsa."
 
Nawet nie skomentuję. Może ludzi powinno się hodować? No przecież to tylko dla mięsa??

0
0

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image