Na Jamale znaleźli mezozaura

Kategorie: 

Szczątki mezozaura, liczącego prawdopodobnie 150 milinów lat, znaleziono w Jamalsko – Neneckim Okręgu Autonomicznym w Rosji. Odkrycia dokonali członkowie klubu rybackiego „Dzika Północ”. Mezozaur spoczywał na dnie rzeki, podaje Itar – Tass.

 

 

 Prehistoryczne zwierzę znaleziono w rzece przypadkowo. Klubowicze natknęli się na nie, płynąc łodzią. Moskiewscy naukowcy ustalili, że mezozaur może liczyć 150 milionów lat.

 Mezozaury to wymarłe gady, które żyły w okresie wczesnego permu na terenach dzisiejszej Republiki Południowej Afryki, Ameryki Południowej i Antarktydy. Jedzenia poszukiwały w wodzie, a jaja składały na lądzie.

 Gady te były małe – nie przekraczały metra. W wodzie poruszały się sprawnie przy pomocy długiego ogona. Mezozaury jadły ryby. Posiadały silne szczęki z ostrymi zębami. Naukowcy uważają, że zwierzęta te miały kończyny, przypominające płetwy.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Według Danikena czy innych

Według Danikena czy innych badaczy pradawnych cywilizacji, Dinozaury mogły żyć w czasach olbrzymów, kiedy nastąpił kataklizm z nieba, lub przez wojnę cywilizacji, została zniszczona Atlantyda i wszystkie pierworodne stworzenia o dużych rozmiarach. Musiało być wtedy dużo cieplej na ziemi niż teraz, potwierdzają to nawet szczątki ogromnych Anakond, pythonów czy, krokodyli o kuriozalnych rozmiarach. Mogło być też tak że to rozwinięta cywilizacja, lub humanoidalne istoty z kosmosu stworzyli genetycznie te wszystkie stworzenia  i gady, ewentualnie one doprowadziły do katastrofy na ziemi dlatego mogli potem spróbować ich zniszczyć. Ale to tylko hipotezy, z drugiej strony nie wierzę juz historykom jak i archeologom, więcej prawdy jest w zakazanej archeologii i historii.

0
0
Portret użytkownika b@ron

150 mln lat na dnie

150 mln lat na dnie rzeki...to taki naukowy żart jak sądzę...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image