Dwumetrowy pyton, który wyszedł z muszli klozetowej, chwycił kobietę za biodra

Większość ludzi idzie do toalety na pewnego rodzaju relaks. Incydent z udziałem 34 – letniej kobiety wykazał, że trzeba zachować czujność, siadając na muszlę klozetową, podaje TV NET.

 

 

 Noraslinda Asat, mieszkanka Singapuru, 01 maja obchodziła urodziny syna. Tego dnia miało miejsce także zdarzenie, które niewiasta będzie dodatkowo kojarzyć z tą rocznicą.

 

 W czwartek po południu kobieta zdecydowała się iść do łazienki, znajdującej się na pierwszym piętrze domu. Siedząc na sedesie, usłyszała hałas, jakby pochodzący z wnętrza ceramicznego elementu.

 

 Gospodyni zerknęła w dół i nic podejrzanego nie zauważyła, więc nie było powodów do obaw. Jednak chwilę później doświadczyła bólu ukąszenia! Noraslinda stanęła na równe nogi i zobaczyła, że za biodro chwycił ją dwumetrowy pyton. Przerażona kobieta, zamiast szukać pomocy ze spuszczonymi spodniami, gołymi rękami sama odrzuciła łeb gada od tylnej części swojego ciała.

 

 Po zdarzeniu Noraslinda udała się do szpitala, gdzie zaaplikowano jej specjalny rodzaj surowicy i zwolniono do domu. Gospodyni doznała silnego urazu psychicznego i boi się teraz korzystać z toalety.


 

Twoja ocena: Nic Ocena: 5 (1 vote)