Cztery kobry chronią śpiące niemowlę – film zszokował Internautów

Kategorie: 

Film, który pokazuje, w jaki sposób cztery kobry pilnowały śpiące dziecko, stał się niezwykle popularny wśród użytkowników Internetu. Maleństwo, które liczy nie więcej niż sześć miesięcy, śpi spokojnie na łóżku, podczas gdy cztery kobry wokół przyjęły pozycje obronne.

 

 

 W pewnym momencie dziecko zaczyna wiercić się we śnie i chwyta jednego z węży, ale śmiertelny zabójca pozostaje niewzruszony i nie reaguje na ruchy niemowlaka - pisze FedPost.

 

 W komentarzach do filmu ludzie dzielą się wrażeniami z tego, co zobaczyli. Niektórzy przyznają, że byli w szoku, a inni, że dziecko poddano poważnemu niebezpieczeństwu, ponieważ w każdej chwili mogło dojść do ataku. Są i tacy, którzy twierdzą, że kobrom usunięto zęby jadowe.

 

 Nie wiadomo, gdzie film został nakręcony. Na ziemi kobry żyją głównie w Indiach i innych częściach Azji Południowo – Wschodniej. Osiągają do dwóch metrów długości. Jad z jednego węża  wystarczy do uśmiercenia dwudziestu ludzi.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika szarak

Moze zacznijmy dyskutowac o

Moze zacznijmy dyskutowac o tym kto i po co mialby klasc dziecko miedzy 4 kobry, bo jak dla mnie puki co to sensu zadnego nie ma.

0
0
Portret użytkownika b@ron

szarak...masz rację, tyle że

szarak...masz rację, tyle że ludzie mają dziwne pomysły, być może jakiś "hipnotyzer" kobr dla pokazania jak panuje nad tymi wężami posłużył się dzieckiem jako rekwizytem, który pokazuje skuteczność jego "hipnozy" na filmie, pomimo ruchów dziecka kobry nie są nim zainteresowane, wyrażnie coś innego przykuwa ich uwagę...wszystko byłoby cacy, gdyby nie szczegół, że przy drobnym błędzie, kobry mogą niemowlę odebrać jako zagrożenie, a ukąszenie nawet jednej, nie daje dziecku szans na przeżycie...tłumaczenie że może kobry mają usunięte zęby jadowe, jest nijakim tłumaczeniem...czy ktoś z nas dorosłych, chciałby się znaleźć w sytuacji tego dziecka ??? nawet jeśli by wiedział że w razie ukąszenia, nie będzie ono śmiertelne ?

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Alvin

Piszę z UK - kolega z Indii,

Piszę z UK - kolega z Indii, któremu pokazałem ten film, mówi, że to są Indie prawie na pewno, bo sceneria na to wskazuje - tego łóżeczka na którym to dziecko śpi....

0
0
Portret użytkownika b@ron

rodzicom tego dziecka powinno

rodzicom tego dziecka powinno się odebrać prawa rodzicielskie...dziecku na pewno by to wyszło na dobre, jeśli to nie ustawiony film, to jestem przerażony tym co jest na tym filmie...a jeśli film jest ustawony, to jestem przerażony, tylko odrobinę mniej...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

Baronku nie rozumiesz -

Baronku nie rozumiesz - przeczytaj Dzwoniące Cedry Rosji a zrozumiesz... nie pytaj tylko przeczytaj....

0
0

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image