Człowiek, pragnący bogactwa, utracił męskość i trzy palce u nogi po ataku hieny

Kategorie: 

Człowiek, pragnący bogactwa, utracił męskość i trzy palce u nogi po ataku hieny w Chipata. Młodzieniec postępował zgodnie z wskazówkami szamana, pisze Times of Zambia.

 

 

 

 

Chamangeni Zulu z wioski Njenjewa w Malawi trafił do szpitala w Chipata. Hiena odgryzła jego męskość i trzy palce u lewej stopy w dziwnych okolicznościach.

 

 

 

 

Młodzieniec w wieku około 20 – 24 lat marzył o bogactwie. Aby osiągnąć cel, poświęcił wspomniane części ciała i trafił na oddział B szpitala w Chipata. Incydent miał miejsce 24 marca 2014 roku. Do popełnienia desperackiego czynu namówił go lokalny czarownik i uzdrowiciel, choć poszkodowany opowiada własną wersję.

 

 

 

 

„Kiedy przyjechałem do Chipata, spotkałem kilku biznesmenów. Osoby te opowiedziały mi, że najlepszym sposobem, aby stać się bogatym, jest poświęcenie części ciała” – mówi w łóżku szpitalnym Zulu.

 

 

 

 

„W dniu 24 marca 2014 około godziny 04:00 poszedłem nagi do buszu, gdzie stanąłem twarzą w twarz z hieną. Ta zaczęła jeść moje palce i ostatecznie zjadła także moja męskość” – dodał w swoim dialekcie Zulu.

 

 

 

 

Szaman, który poinstruował młodzieńca, nie wskazał dokładnie, które części ciała mają być „utracone”, ale mówił o spotkaniu z hieną.

 

 

 

 

Po wszystkim, cierpiący Zulu, dotarł do najbliższej drogi, gdzie został znaleziony przez policję, a stamtąd przetransportowany do szpitala. Obecnie jego stan jest stabilny. Po tym, co się stało, chłopak nadal wierzy, że będzie bogaty.

 

 

 

 

„Tak, to prawda, że stracił swoją męskość i trzy palce po ugryzieniu przez hienę, ale jego stan jest stabilny" - potwierdził doktor Humphrey Chanda.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image