Bezdomna kotka uratowała życie niemowlęcia

Kategorie: 

Bezdomna kotka, która mieszka przy wejściu do jednego z domów na obrzeżach Obnińskaw regionie Kaługa w Rosji, dokonał bohaterskiego czynu. Zwierzę uratowało malutkie dziecko, porzucone przez rodziców.

 

 Kot o imieniu Masza grzał dziecko przez kilka godzin swoim ciepłem, zanim losem porzuconego malca zainteresowali się najemcy budynku, którzy wezwali pogotowie. Incydent miał miejsce w dniu 10 stycznia br. Kobieta, która dokarmia bezpańskie koty zauważyła, że jej ulubienica Masza długo nie przychodzi po jedzenie. Potem jednak dojrzała kota, leżącego w wnęce pod oknem w bloku i usłyszała płacz dziecka.

 „Usłyszałam krzyk. Myślałam, że to kot płacze. Wzięłam śmieci, aby je wyrzucić i poszłam zobaczyć, co się dzieje. A tam Masza siedzi i mruczy” – cytuje słowa kobiety Komsomolska Prawda.

 Dziecko było dobrze ubrane. Miało nową bieliznę i ciepły kombinezon. Ci, którzy porzucili maluszka, nie zapomnieli też o czapce. Obok postawili torbę z „wyprawką”, w której było m. in. parę pieluch.

 Kilka minut po dokonaniu odkrycia, na miejsce przybył lekarz i stwierdził, że chłopiec nie miał żadnych urazów i chorób. Gdy niemowlę wsadzano do karetki, Masza agresywnie odnosiła się do personelu medycznego. Było jasne, że nie chciała rozstać się ze swoim przyjacielem.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Kocham koty

 Moim zdaniem kotka zrobiłą

 Moim zdaniem kotka zrobiłą to celowo. Koty są inteligentnymi stworzeniami, tak jak psy, czy konie, lub słonie.
Oczywiście niektóre koty wydają się nam że są głupie, ale to nie prawda. Koty umieją kochać ludzi.
Kotka, tak jak matki (ludzie) mają instynkt macierzyński i tyle.

0
0
Portret użytkownika WEREDNA

Wg. mnie kotka swiadomie

Wg. mnie kotka swiadomie chciała zadbac o bezpieczenstwo dziecka. Nasz synek wychowuje sie z nasza kotką, która jest jego strozem od pierwszych chwil zycia. Zawsze starala sie go uspokajac, spi z nim, a jak sie odkrywa w nocy, to kladzie sie na nim. Jest bardzo przyjaznym kotem takze dla obcych, ale gdy on placze, to prycha i się jeży jeśli ktoś się do młodego zbliży. 

0
0
Portret użytkownika Patriota

Raczej to była samoobrona dla

Raczej to była samoobrona dla kota który uwielbia leniuchować w ciepłym miejscu.Z braku ciepła,kot po prostu znalazł sobie źrudło ciepła aby samemu nie zmarznąć.Zadziałał instynkt samozachowawczy.I to wszystko na ten temat.

0
0

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image