Australijczycy są przerażeni pytonami, które opanowały ich toalety

Mieszkańcy australijskiego miasta Townsville nie mogą pobyć chwilę na osobności, nawet w łazience. Ich toalety zostały wybrane przez pytony, których rozmiary wahają się od trzech do siedmiu metrów. Niektóre z nieproszonych gości gnieżdżą się w zbiornikach na wodę, podczas gdy inne zasypiają w ustępach. Jest im  tam chyba chłodno i wygodnie, pisze Mirror.

 

 Jedyną nadzieją dla mieszkańców to Elliott Budd, profesjonalny łapacz węży. Na początku września, łowca gadów opublikował niesamowite zdjęcie, na którym widać, jak trzymetrowy „gość” wygodnie zawinął się w toalecie.

 „Następnego dnia zostałem wezwany przez sąsiada, który powiedział, że w jego zbiorniku „coś jest". Po otwarciu pokrywy, zobaczyłem ogon pytona, który postanowił osiedlić się w rurze"- tłumaczy Budd.

 Mężczyzna musi za każdym razem uspokajać swoich klientów, mówiąc im, że pytony nie są jadowite. Niemniej jednak ludzie wciąż boją się, gdy nagle odkrywają w domu gigantyczne węże. Nie jest to pierwszy taki przypadek. Wcześniej stwierdzono, że jeden Australijczyk znalazł węża w kartonie z suchym prowiantem.


 

Brak oceny