Amerykański wędkarz złowił rybę z „ludzkimi” zębami

Kategorie: 

Na jeziorze Swedes w stanie New Jersey wędkarz złapał egzotyczną rybę pacu, pochodzącą z Ameryki Południowej. Plotka przypisuje pacu, posiadającej zęby przypominające ludzkie, zamiłowanie do jedzenia męskich genitaliów.

 

 Ron Rossi złapał tropikalną rybę słodkowodną, którą łatwo można spotkać w Amazonce.

 Ryby pacu mają nikczemną reputację nabytą po edycji w Animal Planet jednego z odcinków serialu w reżyserii Jeremiego Wade’a. Zaprezentowano je tam, jako rzeczne potwory, które mogą odgryzać jądra mężczyznom. W filmie opisano przypadki takich ataków. W ich wyniku dwie osoby zmarły. Historie te zyskały niebywałą popularność w Internecie.

 „Słyszałem o kilku rybakach z Papui - Nowej Gwinei, którzy zostali wykastrowani w wodzie” - powiedział Wade. Krwawienie było tak silne, że ludzie umierali. Miejscowi powiedzieli mi, że mężczyzn zabiło cos pod wodą, co gryzie jak człowiek. Oni nie wiedzieli, co to było".

 Pacu należą do tej samej rodziny, co piranie, ale przeważnie jedzą rośliny, uzupełniając dietę małymi rybami. Ulubionym ich przysmakiem są orzechy, które ryby mogą mylić z jądrami. Szczęki tych stworzeń są wystarczająco silne, aby odgryźć kawałek ludzkiego ciała. Ryby te żyją w Amazonii, ale są również spotykane w wodach stanów New Jersey, Kolorado, Kalifornii, Arkansas, Teksas, Alabama, Idaho, Indianie, Maine, Missisipi, Wirginia, Utah, Wisconsin i Wyoming.

 W New Jersey pacu zadomowiła się prawdopodobnie za sprawą nieodpowiedzialnych hodowców. Akwaryści pozbywają się tych stworzeń, gdy z małych słodkich rybek przekształcają się one w metrowe giganty, ważące około 18 kilogramów.

 


 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image