Amerykanie uwolnili w Morzu Czarnym delfiny, używane do celów wojskowych

Kategorie: 

Zagraniczne media donoszą, że Amerykanie wypuścili do Morza Czarnego delfiny, wyszkolone do celów wojskowych. Będą one uczestniczyć w zaplanowanych manewrach, organizowanych przez NATO.

 

 Zajęcia na Ukrainie będą miały charakter zaplanowanych gier wojennych, w których weźmie udział osiem państw. W morskich ćwiczeniach, obok 20 delfinów, wojskowi wykorzystają jeszcze 10 specjalnie wyszkolonych lwów morskich. Manewry potrwają dwa tygodnie. Zwierzęta są w posiadaniu sił morskich USA, pisze News.nom.co.

 

 Ponadto, pierwszy raz może dojść do spotkania lub konfrontacji ssaków szkolonych przez Amerykanów i Rosjan. Nie jest tajemnicą, że oba kraje przygotowują zwierzęta do specjalnych misji bojowych.

 

 W region Morza Czarnego delfiny dostarczono w specjalnych wannach na pokładach samolotów. Zwierzęta będą wykorzystywane do testowania nowego detektora radarowego, który ma dezorientować okręty podwodne wroga. Technologię opracowano w Hawajskim Instytucie Wojskowym.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Bron

Bardzo zły pomysł. Skończy

Bardzo zły pomysł. Skończy się tak, że wojsko będzie mordować delfiny i te szkolone i zwykle - profilaktycznie. Poza tym czy to nie jest gatunek chroniony? 

0
0
Portret użytkownika GL3Ba

No tak najlepiej niszczyć

No tak najlepiej niszczyć wszystko wszystkim i każdym o.O Co z tego, że jakieś stworzenie ucierpi, czlowiek, zwierze, jeden ch** i to i to ma uczucia -_- niech się Ci generałowie pułkownicy czy kto to tam tym zarządza zajmą testowaniem takiego dziadostwa -_-

0
0

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image