Agresywne pająki zabójcy nękają Brytyjczyków

Kategorie: 

Groźne pająki atakują ludzi. Jeden z młodych ludzi, 39 -letni Ricky Whitmore, prawie stracił nogę, kiedy ukąsił go agresywny pajęczak. Wypadek zdarzył na terenie stoczni, w której mężczyzna pracował. Ze względu na uraz człowiek ten na nowo musiał uczyć się chodzić. Choroba na sześć miesięcy przykuła go do łóżka, donosi Sky News.

 

 

 Zdaniem ekspertów obecnie w okolicy domów Brytyjczyków może żyć nawet 10 milionów pająków, które są bliskimi krewnymi czarnej wdowy. Najgorsze jest to, że uciekając przed zimnem, schronienie znajdują w ogrzewanych lokalach mieszkalnych.

 

 Ricky Whitmore , który przeszedł sześciomiesięczny kurs fizjoterapii, powiedział: „Byłem bardzo szczęśliwy, że nie straciłem nogi”. W podobnej sytuacji jest 22 – latek z Devon. Musiał być pilnie operowany po paskudnym ukąszeniu pająka.  Stevowi Harrisowi pozostała ogromna rana na boku, bo lekarze musieli usunąć część tkanek. Steve relacjonuje: „Kiedy się obudziłem, miałem dość nieprzyjemny ból w boku, jednak starałem się nie przykładać do tego dużo uwagi, ale zacząłem puchnąć. Ból nie ustępował i nasilał się. W życiu nie przeżyłem czegoś takiego ,ból był nie do zniesienia. Ugryzienie boli do tej pory. Wciąż nie mogę spać . Wielką trudność sprawia mi siadanie, czy wychodzenie z samochodu”.

 

 Stawonogi nie znoszą towarzystwa. 14 -letni William Fraser został ugryziony przez pająka w swoim domu w Sutton. Nastolatek obudził się rano z małymi śladami ugryzień na przedramieniu. Poszedł do szkoły i z biegiem czasu jego stan się pogarszał. Spuchło całe przedramię od łokcia po nadgarstek. Czuł się źle, więc przewieziono go do szpitala. „Pech chciał, że lekarze i pielęgniarki nie słyszeli o inwazji czarnych wdów”, powiedziała matka chłopca Sarah Fraser.

 

 Fałszywa czarna wdowa rozmiarem i kształtem ciała przypomina swoich starszych i bardziej niebezpieczne krewnych. Ich ukąszenia powodują poważne obrażenia.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image