W Indonezji krokodyl zjadł biologa podczas karmienia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ostatecznie zwierzę zostało złapane i zabrane do badań. Tragedia nastąpiła w laboratorium badawczym CV Yosiki w Północnym Sulawesi, w którym przetrzymywano gada. Biolog Daisy Tuvo udała się na basen, aby nakarmić pięciometrowego krokodyla o imieniu Merry. Później koledzy Daisy znaleźli szczątki kobiety w szczękach drapieżnika. Pospiesznie wezwano ratowników, ale akcja zakończyła się niepowodzeniem. Z trudem udało się odzyskać niewielkie fragmenty zwłok dziewczyny. Praktycznie nic z niej nie zostało.

 

 

Policja uważa, że Merry udało się stanąć na tylnych łapach, podskoczyć i złapać kobietę. Krokodyl został już dostarczony do kliniki weterynaryjnej. Specjaliści muszą zbadać zawartość jego żołądka. Tuvo była czołowym naukowcem laboratoryjnym. Koledzy opisują ją jako spokojną osobę, która bardzo kochała zwierzęta. Miała zaledwie 44 lata.

 

Merry zawsze wyróżniał się agresją wobec swoich krewnych, ale nie atakował ludzi. Poza tym był dobrze karmiony mięsem, kurczakami i rybami. W tej chwili policja szuka biznesmena z Japonii, który zbudował laboratorium. Organy ścigania chcą wiedzieć, czy człowiek ten posiada pozwolenie na utrzymywanie niebezpiecznych zwierząt.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj