Toby - pies z dwoma nosami

Kategorie: 

youtube.com

Toby był dawniej bezpańskim psem, chodzącym ulicami miasta Fresno w Kalifornii. Zaskoczył jednak ludzi, którzy go złapali. Zauważono u niego rozwidlony nos, a właściwie dwa nosy.

 Początkowo uznano, iż czworonoga należy uśpić ze względu na jego anomalną wadę, ale na szczęście znalazł się człowiek, który ocalił Tobiego.Todd Ray z Los Angeles po prostu kocha zwierzęta z nietypowymi zaburzeniami rozwojowymi i zbiera je wszystkie. Obecnie jest właścicielem rekordu Guinnessa z uwagi na fakt posiadania największej kolekcji dwugłowych stworzeń.

 


Stworzył on własne, bardzo popularne miejsce rozrywki Venice Beach Freakshow. Podziwiać tam można dwugłowe legwany, żółwie i węże. Ray zatrudnia osoby, które również mogą być uważane za „nienormalne” - karły, brodate kobiety i dziwacznie wytatuowane dziewczyny itp.Pies z dwoma nosami idealnie wpisuje się w to towarzystwo, które przyjęło go z otwartym sercem. Weterynarz powiedział, że pies jest całkowicie zdrowy i nie ma trudności z oddychaniem. W Venice Beach Freakshow w Los Angeles Toby zyskał wielu przyjaciół i fanów, którzy przychodzą tam specjalnie dla niego.

 


„Jestem zafascynowany tymi wszystkimi dziwnymi zwierzętami” - mówi Todd o swoim hobby. „Różnice między nimi są piękne i dają nam pewną lekcję, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi i nie ma czegoś takiego jak norma dla czegoś. Najsmutniejsze jest to, że niektórzy ludzie wcześniej odrzucili tego psa, a nawet chcieli go uśpić, bo ten jest trochę inny niż pozostałe”.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj