Spełnia się proroctwo Alberta Einsteina. Śmierć pszczół to początek końca!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W odległej przeszłości Albert Einstein oświadczył, że śmierć pszczół pociągnie za sobą śmierć wszystkich innych mieszkańców planety. Czy obawy fizyka zaczynają się spełniać? Według najnowszych danych naukowców populacja pszczół miodnych na Ziemi gwałtownie maleje.

 

 

Istnieje wiele przyczyn śmierci tych owadów, na przykład zmiany klimatu, degradacja środowiska, stosowanie pestycydów przez rolników, negatywny wpływ elektroniki (zwłaszcza stacji bazowych) i działanie pasożytów.

 

Dla zobrazowaniu problemu trzeba mówić, że na przykład w USA w 2018 r. lczba pszczół zmniejszyła się o ponad 50%. Głównym powodem wyginięcia, według ekspertów, jest stosowanie pestycydów. W miodzie i w wosku owadów znaleziono ponad sześć różnych toksycznych substancji chemicznych. Rolnicy poprzez swoją działalność doprowadzają do tego, że pszczoły nie mogą normalnie się odżywiać. W rezultacie są pożerane przez pasożyty, wirusy i bakterie.

 

Z kolei naukowcy z Indii zauważają, że pszczoły cierpią również na promieniowanie elektromagnetyczne, które rozprzestrzenia się z wież operatorów komórkowych. Podczas jednego eksperymentu eksperci zainstalowali kilka stacji bazowych, w wyniku czego cała populacja pszczół opuściła obszar objęty doświadczeniem. Ze względu na promieniowanie, owady giną w przestrzeni, bo ich wewnętrzne „kompasy” psują się po prostu.

 

Jeśli pszczoły całkowicie znikną, ludzkość i inne zwierzęta będą głodować. Wszyscy są tego świadomi, ale wciąż mało się robi, aby to zmienić i odwrócić ten trend, a tak niewiele trzeba. Na przykład w Polsce wielu rolników prowadzi opryski swoich upraw w środku dnia, co jest karygodne. Operacje takie, jeśli to konieczne, prowadzone być powinny najlepiej pod wieczór.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj