Po centrum rosyjskiego Niżniewartowska biegał rozjuszony byk

Kategorie: 

http://ura.ru/news/1052261205

Trzy tygodnie temu po centrum Niżniewartowska (org. Нижневартовск) biegał byk, mówią przerażeni ludzie.

 

 Zwierzę z liną na szyi poruszało się po mieście bez nadzoru. Prawdopodobnie uciekło jakiemuś gospodarzowi. Kilku ludzi zostało zaatakowanych, a wśród nich aż trójka dzieci.

 „Ten byk zaatakował, kiedy przechodziliśmy przez pasy. Rozproszyliśmy się, jak puch. Jakąś dziewczynę i jej córkę karetka zabrała do szpitala. Po prostu szok” – powiedziała jedna z kobiet, świadek zdarzenia.

 

 Inna z mieszkanek miasta Masza Miedwiediew w VKontakte napisała, że „byk zaatakował ją, jej syna, przyjaciółkę i dwie jej córki. Poszkodowani szybko trafili na pogotowie. Jedna z dziewczynek została poważnie ranna w rękę. Chcę powiedzieć dziękuję ludziom, którzy podbiegli do nas, zaczęli podnosić nasze dzieci, zakupili wodę widząc nasz szok i wezwali pomoc. Zostali z nami do końca aż do przyjazdu karetki. Dziękujemy!”.Wiadomo, że byk potrącił także rowerzystę na ulicy Dzierżyńskiego. Policja działała dość opieszale i nie kwapiła się do podjęcia interwencji. Ostatecznie zwierzę zostało schwytane i odstawione do właściciela.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj