Pies mutant z okropnym drugim pyskiem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pracownicy schroniska dla zwierząt Mutt Misfits w Oklahoma City byli zszokowani tym, co zobaczyli u bezpańskiego psa, który przyszedł do nich z ulicy. Pięcioletni pies o imieniu Toad (Ropuch) ma w uszach coś, co wygląda jak drugi pysk. Zęby rosną w tej formacji, a z gruczołów wydziela się prawdziwa ślina. Według niektórych internautów pies wygląda jak stworzenie z horroru pt. Something.

 

 

 

„Od razu zdaliśmy sobie sprawę, że Toad różni się od wszystkich innych psów" - powiedziała Heather Hernandez założycielka sierocińca. „Początkowo myśleliśmy, że mutacja obejmuje nadmiar uszu (Toad na pierwszy rzut oka ma trzy uszy), ale kiedy zbadał go weterynarz, okazało się, że jedno z uszu jest naturalną drugą jamą ustną!”. Według Hernandez, pies prawie nie odczuwa bólu z powodu tej anomalii, ale ponieważ niektóre zęby w uchu były pęknięte lub złamane, odczuwał dyskomfort.

 

Po tym jak weterynarz usunął uszkodzone zęby z ucha, pozostawiając tylko kilka zdrowych, Toad poczuł się lepiej.

 

„Te pozostałe zęby wydają się być bezpiecznie przytwierdzone do kości czaszki. Nie wykluczone, że Toad może mieć inne problemy w przyszłości, ale na razie to wszystko, co możemy zrobić dla jego dobrego samopoczucia".

 

Druga jama ustna psa jest niedorozwinięta i nie funkcjonuje prawidłowa  - nie ma z niej przejścia z do przełyku i brakuje mięśni, a także kości. Ta mutacja nie zagraża jego życiu ani zdrowiu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj