Pięcionogi cielak przeżył dzięki współczuciu farmerów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkający w Luizjanie Matt Alexander i jego narzeczona Maghin Davis kupili na aukcji pięcionogiego cielęcia o imieniu Elsie i urządzili mu schronienie na swojej farmie.

 

 

„Oferty na aukcji rozpoczęły się od 50 dolarów. Nikt nie chciał kupować zwierzęcia, więc stawki spadły do 35 dolarów, podczas gdy zwykle nowonarodzone cielę kosztuje 100 dolarów. Uświadomiłem sobie, że jeśli nikt go nie kupi, cielę umrze” - powiedział Alexander.

 

Zwierzę urodziło się około dwa tygodnie temu. Piąta noga wyrasta mu z ucha i leży na głowie. Elsie biegnie teraz i bawi się z innymi cielętami na pastwisku rolników. Davis powiedziała, że chce dokupić też matkę Elsie, ponieważ cielęta mają mniejsze szanse na przeżycie bez matki.

 

Rodzina i przyjaciele uznali, że Matt i Mageen trwonią pieniądze na takie zakupy. Para była jednak zdeterminowana, aby pomóc Elsie. Młodzi pokazali cielę weterynarzowi, a nawet założyli mu stronę na Facebooku. Wcześniej informowano, że w amerykańskim mieście Hilton Head Island znaleziono rzadkiego dwugłowego żółwia. Zwierzę zostało sfotografowane i wypuszczone do oceanu.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj