Opublikowano wstrząsający film z torturowaniu zwierząt w sercu UE

Kategorie: 

youtube.com
Pracownicy francuskiej ubojni ze śmiechem na twarzy bestialsko torturują i mordują zwierzęta.

 
 
 
 
 
„Ucieszne zabawy” zarejestrowały kamery monitoringu, zainstalowane w przedsiębiorstwie. Na filmie widać, jak rzeźnicy walczą z wciąż żyjącymi krowami, owcami i świniami. Swoje ofiary traktują prądem, a niedobitym stworzeniom odcinają żywcem głowy inne części ciała.
 
 
 
 
Opublikowany film to „łagodna wersja”. Większość scen, z uwagi na okrucieństwo, nie może być zaprezentowana normalnym ludziom – podaje Daily Mail.
 
 
 
Weterynarze i Internauci domagają się zamknięcia rzeźni, w której doszło do tych brutalnych zdarzeń. Wszystko dzieje się w sercu zbiurokratyzowanej i „cywilizowanej” Unii Europejskiej, w której określane są surowe przepisy dotyczące m. in. dobrostanu zwierząt.
 
 
 
Przypomnijmy, że w 2015 roku w Danii rozczłonkowywano zwierzęta z zoo na oczach małoletnich widzów. Ofiarą padła lwica, dla której nie znaleziono miejsca w innym ogrodzie zoologicznym. Wcześniej podobny los w tym kraju spotkał żyrafę Marius.
 
 
 
Z kolei na Falklandach cyklicznie propagowane jest „święto narodowe”, przy okazji którego masowo morduje się harpunami, a także innym sprzętem, orki i delfiny.
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj