„Obcy” wczołgał się do amerykańskiego samochodu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Tommy Hortman, mieszkaniec Południowej Karoliny, był bardzo przestraszony, gdy odkrył w samochodzie nieautoryzowanego pasażera, który wyglądał jak bardzo niezwykły, a nawet dziwny chrząszcz. Tommy zauważył przerażającego owada, czołgającego się przy oknie, gdy wrócił do swojej ciężarówki, która stała zaparkowana na parkingu.

 

 

Mężczyzna opowiadał o tym, jak to stworzenie przypominało mu obcego ze znanego filmu. Chrząszcz wyglądał, jakby skrzyżowanie Omara i kałamarnicy. Hortman natychmiast schwytał intruza, który miał bardzo puszyste ciało i sześć nóg.

 

Film został niemal natychmiast opublikowane w Internecie. W ten sposób Amerykanin próbował dowiedzieć się, z jakim stworzeniem się spotkał. Odpowiedź zasugerował Eric Day, który jest etymologiem. Najprawdopodobniej był to jeden z przedstawicieli „ćmy towarowej”. Mówiąc ściślej, była to larwa tego niezwykłego stworzenia, które czasem można nazwać „małpim ślimakiem”.

 

Naukowiec dodał, że Hortman zachował się przyzwoicie, ponieważ usunął stworzenie i nie próbował go zabić. Ten owad może bardzo kłuć, co wywołuje pojawienie się wyjątkowo nieprzyjemnej czerwonej wysypki na skórze. Wysypka utrzymuje się raczej długo i strasznie swędzi.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj