„Obcy stwór” wyczołgał się z martwej modliszki

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Sceny wyglądają jak coś z klasycznego filmu Alien z Hollywood. Materiał filmowy był oglądany tysiące razy na Reddicie, gdzie użytkownicy namawiali operatora, aby spalił wszystko, co pokazał. Koszmarny materiał filmowy przedstawiający „obcą istotę” wypełzającą ze zwłok modliszki robi wrażenie.

 

 

Film zaczyna się w momencie, kiedy jakiś mężczyzna przepiłowuje odwłok martwej modliszki. Gdy tylko kończy robotę, coś, co wygląda jak kilka długich, cienkich macek, wypływa z ciała. Pod koniec nagrania widać, że stworzenie, a nawet stwory, są ponad dwa razy większe od owada, z którego właśnie się wydostają.

 

Video zostało opublikowane 22 listopada br. przez @ jediwithanm4 z mrocznym opisem.

 

Film natychmiast zainteresował ogromną liczbę widzów. Niektórzy uznali to za bardzo obrzydliwe, podczas gdy inni pisali, że nie ma w tym  nic interesującego.

 

Potwór jest w rzeczywistości zbiorem robaków, przypominającym końskie włosie. Stworzenia pojawiają się jako larwy w jelitach małych owadów, na które polują modliszki. Gdy niefortunnie modliszka je zje, pasożyty zaczynają rosnąć w ciele gospodarza.

 

Po osiągnięciu dojrzałości robaki wydzielają białko, które atakuje układ nerwowy żywiciela i całkowicie go paraliżuje. Niesamowite jest to, że udaje im się zawsze skierować modliszkę do jakiegoś akwenu, aby ta tam skonała i mogły się z niej uwolnić w środowisku wodnym.

 

To wszystko wygląda naprawdę mało atrakcyjnie i dlatego tylko osoby, które mają silne nerwy, mogą oglądać to nagranie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj