Niemiecki cyrk sprzedaje słoiki z odchodami lwów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Podobno pieniądze nie śmierdzą, ale lukratywne przedsięwzięcie wymyślone przez niemiecki cyrk jest dowodem na to, że pieniądze naprawdę śmierdzą. Cyrk Krone w Monachium sprzedaje lwią kupę. Podczas pandemii cyrkom nie wolno występować, więc wiele z nich walczyło o utrzymanie się na powierzchni w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

 

 

W cyrkach ze zwierzętami jest jeszcze gorzej, ponieważ codziennie trzeba tam karmić dziesiątki stworzeń. Wielu cyrkowców zmuszonych było myśleć nieszablonowo i w niekonwencjonalny sposób. Cyrk Krone w Monachium w Niemczech wpadł na śmierdzący, ale lukratywny pomysł na sprzedaż słoików z odchodami 26 lwów i tygrysów po 5 euro za sztukę.

 

Ten szalony pomysł zaczął się jako żart, który miał rozśmieszyć ludzi i pomyśleć o Covid-19, ale słoiki z odchodami dużego kota okazały się tak popularne, że w cyrku otworzono mały sklep. Zainteresowani kupujący mogą kupić dowolną liczbę opakowań z kupą od 10:00 do 14:00.

 

Wierzcie lub nie, ludzie nie kupują słoików z kałem tylko po to, aby wspierać Krone Circus i jego zwierzęta, lub oferować je przyjaciołom jako żart. Wielu nabywców faktycznie robi z nich dobry użytek. Odchody lwów i tygrysów wydają się być doskonałym środkiem do zwalczania szkodników i cieszą się zaufaniem wielu klientów firmy Krone.

 

„Powiedziano mi, że odchody lwów trzymają koty z dala od ogrodu i od tamtej pory dowiedzieliśmy się, że utrzymuje on również zwierzęta z dala od samochodu, w którym niszczone są przewody elektryczne, głównie przez gryzonie” - powiedział Reuterowi Martin Lacey, pogromca lwów.

 

Pogromca lwów dodał, że najmniejsza ilość odchodów lwów lub tygrysów rozmieszczonych w strategicznych miejscach może chronić nieruchomości i sprzęt przed kotami i dzikami. Jego skuteczność odstraszania zwierząt została doceniona w Internecie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj