Narkolodzy tłumaczą, co dzieje się z ciałem, jeśli często pijesz piwo

Kategorie: 

Źródło: tg

Piwo to ulubiony napój alkoholowy wielu osób. Jednak narkolodzy twierdzą, że jest to jeden z najbardziej szkodliwych dla zdrowia trunków. Nie tak nieszkodliwy, jak widać w reklamach.

 

 


Alkoholizm piwa jest odrębnym rodzajem uzależnienia, który został zidentyfikowany przez lekarzy i narkologów. Uzależnienie od spienionego napoju może rozwijać się przez kilka lat. Następnie uzależniony przechodzi na mocniejszy alkohol.

 

Największym niebezpieczeństwem uzależnienia od piwa jest spożywanie alkoholu w dużych ilościach. Takie ilości płynu w ciele w pierwszej kolejności mają wpływ na nerki i serce.

 

Sytuację pogarsza nowoczesny marketing, ponieważ jest to bardzo popularny rodzaj alkoholu, tj. przystępny cenowo, o szerokiej gamie różnych smaków. Ponadto reklama przedstawia piwo nie jako napój alkoholowy, ale jako środek do gaszenia pragnienia w letnie upały.

 

W jednej puszce piwa jest od 50 do 100 gramów alkoholu, ale fakt ten  jest umiejętnie ukrywany. Nakrolodzy opowiadają o konsekwencjach alkoholizmu piwa. Przede wszystkim są to problemy z układem krążenia i zaczynają się już w młodym wieku. Ściana serca pogrubia się, a jego wnęka się rozszerza. Ten zespół jest również nazywany „sercem piwa”. Alkohol wpływa również na przewód pokarmowy. Twarz osoby zaczyna puchnąć.

 

Mężczyźni mają gorzej, bo zaczynają cierpieć na otyłość „w typie kobiecym”. Nagromadzenie tłuszczu odkłada się w miednicy, klatce piersiowej, brzuchu. Funkcja rozrodcza może z czasem ulec pogorszeniu. Piwo, jak każdy inny rodzaj alkoholu, zabija komórki mózgowe.

 

Okazuje się, że w chwili, gdy człowiek próbuje ugasić pragnienie wypiciem kilku łyków piwa, wlewa w siebie kolejną dawkę trucizny.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj