Mieszkanka Rosji znalazła głowę gołębia w puszce kukurydzy

Kategorie: 

youtube.com

Mieszkanka Biełgorodu powiedziała, że znalazła w puszce z kukurydzą ptasią głowę. W przedsiębiorstwie produkcyjnym zachodzą w głowę, jak to się mogło stać. Pracownicy zapewniają, że jest to technologicznie niemożliwe.

 Kilka dni temu w sieciach socjalnych pojawiło się zdjęcie otwartej puszki konserwowej kukurydzy, w której leży głowa gołębia. Zdjęcia zostały opublikowane przez dziewczynę, która była zszokowana znaleziskiem. Młoda kobieta twierdzi, że otworzyła opakowanie z etykietą „Белгородские овощи” (tłum. Biełgorodskie warzywa), przyrządzając kolację, której jednym ze składników miała być kukurydza.

 „Moje gotowanie skończyło się porażką, ale martwię się o coś innego. Ile puszek tej partii z zalewą z martwego ptaka trafiło do obiegu i jak to się może skończyć dla konsumentów. Co się stanie, jeśli ktoś zje kilka łyżek takiej kukurydzy?”Zdaniem pracowników biełgorodskiego zakładu OAO, ofiara trefnego produktu zwróciła się do nich i opowiedziała o incydencie. W przedsiębiorstwie zaproponowano jej wymianę konserwy na inną, ale dziewczyna żąda zwrotu pieniędzy i odszkodowania. Z kolei dostawca obiecał zbadać dokładnie, jak głowa gołębia mogła dostać się do puszki z kukurydzą - informuje RIA Novosti.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj