Mężczyzna nakrył małą dziewczynkę swoim ciałem, ratując ją przed stratowaniem przez konie

Kategorie: 

http://horsenetwork.com/2016/07/canadian-man-saves-little-girl-team-runaway-horses/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=man-saves-girl

51-letni mężczyzna przykrył własnym ciałem małą dziewczynkę, kiedy zdał sobie sprawę, że nie ma czasu, aby wydostać ją spod kopyt koni. Incydent miał miejsce podczas targów w Tweed w Ontario w Kanadzie.



Calvin Stein był w tłumie innych ludzi, którzy przyszli zobaczyć wyścigi. Nagle, kilka koni uciekło i pobiegło w stronę publiczności. Większość ludzi miała czas do ucieczki. Calvin zobaczył, że kilka metrów od zwierząt stoi zdezorientowane dziecko.

Mężczyzna rzucił się na pomoc trzyletniej dziewczynce, która mogła zginąć w każdej chwili. Kanadyjczyk przykrył ją własnym ciałem, a następnie wypchnął ją w stronę ogrodzenia z boku, otrzymując cios za ciosem.
 
„To było lepsze niż zadeptanie dziecka" - powiedział Calvin. Sam mężczyzna doznał wielu złamań kończyn górnych i dolnych, stłuczenia, wstrząs mózgu, ale udało mu się przeżyć. Bohatera pilnie hospitalizowano.

Uratowana przez niego dziewczynka doznała kilka siniaków. Później okazało się, że była na imprezie z rodziną. Podczas incydentu, ojciec zdołał chwycić tylko dwójkę dzieci i odciągnąć je w bezpieczne miejsce, zostawiając córkę samą sobie.

Ojciec jest bardzo wdzięczny Calvinowi za to, co zrobił. Calvin nie uważa się za bohatera, choć jego wyczyn przyciągnął uwagę wielu mediów. Poszkodowany twierdzi, że przeżył już i tak ponad 50 lat, a uratowane przez niego dziecko dopiero zaczyna żyć. Calvin uważa, że na jego miejscu każdy postąpiłby podobnie.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen



Skomentuj