Lekarz pokazał czarne płuca palacza, który zmarł w wieku 52 lat

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci pojawiła się antyreklama dla palaczy. Film, ukazuje płuca palacza, który zmarł w wieku 52 lat. Materiał szybko rozprzestrzenił się w Internecie i stał się bardzo popularny.

 

 

Autorem nagrania jest lekarz z Chin Chen Jinyu. Na filmie zobaczyć można płuca zmarłego. Nieboszczyk za życia postanowił upewnić się, że po śmierci jego narządy przyniosą korzyści komuś, tzn. chciał je przeznaczyć na przeszczep.

 

Oczywiście lekarze nie mogli przeszczepić tych płuc żywej osobie. Lekarze odmówili przystąpienia do transplantacji. Uderzył ich obraz, który objawił się przed lekarzami podczas sekcji zwłok. Medycy ujrzeli czarne płuca, chociaż u zdrowej osoby narządy te powinny być różowe.

 

Zdziwiony lekarz zwrócił się z przekazem do ludzi, że tak wielu z nas, paląc papierosy, jest tak bardzo lekkomyślnych. Wyraził również nadzieję, że po obejrzeniu filmu wielu nie będzie miało odwagi, aby nadal ulegać temu destrukcyjnemu nawykowi.

 

Po raz pierwszy 24-sekundowe wideo obejrzeli ludzie na lokalnej platformie internetowej, gdzie sam lekarz opublikował przerażające zdjęcia. Następnie nagranie obejrzało około 25 milionów ludzi, co spowodowało, że wideo stało się bardzo popularne. Według komentatorów, film ten można słusznie uznać za „najlepszą antyreklamę palenia”.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj