Kura znosi jajka w postaci orzechów nerkowca

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kura w Indiach stała się czymś w rodzaju sensacji po tym, jak zaczęła znosić jajka w kształcie nerkowców, które sprawiły, że jej właściciel chwycił się za głowę i skierował na nią światło reflektorów.

 

 

Według lokalnych mediów, na początku tego miesiąca kura zaczęła składać dziwne jaja w miejscowości Laila. Jego właściciel, człowiek o imieniu Prashant, był co zrozumiałe zaskoczony dziwnymi jajkami kurzymi, ale początkowo podejrzewał, że to tylko jednorazowy epizod.

 

Kiedy minęło kilka dni, a kura nadal znosiła dziwaczne jajka w kształcie nerkowca, których było w sumie dziesięć, mężczyzna zdał sobie sprawę, że ma w rękach prawdziwą zagadkę.

 

Gdy wieść o tym zaczęła rozchodzić się po całej wiosce, bezimienna kura znalazła się w centrum uwagi, a niezliczona ilość ludzi przybyła do domu Prashanta, aby zobaczyć dziwacznego ptaka i jego niezwykłe jaja. Pomimo nadmiernej uwagi, jaką poświęca się ptakowi, jego właściciel był bardziej zaniepokojony zdrowiem nioski niż chęcią wykorzystania jej do pokazania widzom.

 

Zabrał więc swoją wyjątkową kurę do weterynarza, który stwierdził, że najprawdopodobniej ma ona problemy z gruczołem muszlowym lub narządami rozrodczymi. Właściwe leczenie, mówi, powinno położyć kres jajom w kształcie nerkowców.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj