Koty oczyszczają energię domu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Każdy kot, jak człowiek, ma swój charakter i bardzo dumny temperament. W przeciwieństwie do psów, stworzenia te nie zamierzają podporządkowywać się właścicielowi, ale jednocześnie są gotowe otoczyć go miłością i stworzyć poczucie komfortu.

 

 

„Pod względem energii koty są najsilniejszymi zwierzętami. Wiedzą, jak ukrywać emocje i oszukiwać. Mogą wydawać się spokojne, ale zawsze są gotowe wypuścić szpony i chronić siebie oraz swoje terytorium ” - mówi ekspert Tasya Tigipko. „Koty są drażliwe i mściwe, ponieważ nawet krytykowanie kota i „kłócenie się” z nim jest warte jak najszybszego złagodzenia tej niezręczności.”

 

Z tego samego powodu nie można obrażać nawet nieznajomych lub podwórkowych kotów (np. jeśli potraktujesz kota nogą, później możesz złamać tą nogę). Koty są mściwe, ale często mszczą się nie osobiście, ale z pomocą sił nieziemskich. Uważa się, że w domu, w którym mieszka kot, nie może być złych duchów. Koty pomagają swoim właścicielom uzyskać pewność siebie, aktywność i jednocześnie roztropność.

 

„Wszystkie koty, niezależnie od płci i rasy, dosłownie„ czyszczą” dom z negatywnej energii. Koty wchłaniają, przejmują, oddają pozytywnie i karmią swoje domy. Prawdopodobnie wiele osób zauważyło, że koty często śpią na progu. Blokują  w ten sposób przepływ negatywnej energii, pochłaniają ją i sprowadzają do zera” – tłumaczy specjalistka od feng shui.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)Skomentuj