Kot przerwał mecz angielskiej Premier League i wywołał aplauz fanów

Kategorie:

Źródło: twitter.com

Mecz angielskiej Premier League pomiędzy Evertonem a Wolverhampton został przerwany z powodu kota, który wszedł na boisko. Film, dokumentujący incydent opublikował na na Twitterze James Slingsby.

Stewardzi nie próbowali złapać kota, a zawodnicy i sędziowie w środku koła czekali, aż zwierzę opuści murawę. Po jakimś czasie zwierzę zniknęło w spokoju przy gromkich okrzyków fanów.

„Kot spędził więcej czasu na połowie” Wolverhampton niż graczy „Everton" - skomentował użytkownik John M.

„Stworzenie porusza się szybciej niż piłkarze Evertonu" – dorzucił złośliwie Nick Rockall.

Spotkanie zakończyło się porażką Evertonu wynikiem 1: 3. Po 25 rundach drużyna z 33 punktami zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Wolverhampton z 38 punktami jest siódmy.