Kamera w sklepie sfilmowała małego złodzieja, który wynosił torbę z chlebem

Kategorie: 

https://www.facebook.com/365523030591243/videos/253771931914577/

W ubiegłym tygodniu personel sieciowego sklepu União Supermercado w Brazylii przeżył szok, gdy pies przeszedł przez cały sklep, minął kasy i wybiegł na ulicę. W pysku stworzenie trzymało szczelnie opakowany chleb. Kasjerzy byli tak zdezorientowani, że zareagowali z opóźnieniem na zaistniałą sytuację.

 „Reakcja każdego członka naszego personelu, który widział to była bezcenna” - tłumaczy kierownik sklepu. „Pies pojawił się znikąd i wydawał się bardzo zadowolony, gdy dźwigał pakiet z chlebem. Niektórzy świadkowie wiwatowali na jego widok ...”


A kiedy ludzie oglądali nagrania z kamer monitorujących, byli jeszcze bardziej zaskoczeni. Na początku najwyraźniej bezdomny pies (a może i pies bezdomnego) biega wśród półek z jedzeniem, jakby wybierał to, czego potrzebuje. A potem szybko łapie niebieską paczkę z chlebem i szybko, jakby celowo, biegnie w kierunku wyjścia.


Nikt nie wie, czy to spontaniczne zachowanie bezpańskiego psa, który wyczuł, że w tym konkretnie pakiecie jest pyszne jedzenie, czy ktoś specjalnie wyszkolił zwierzaka do kradzieży jedzenia ze sklepów.


W każdym razie, po tym incydencie, pracownicy sklepu postanowili nakarmić kilka bezpańskich psów mieszkających w okolicy i teraz zostawiają im żywność i wodę na podwórku przed wejściem. Kiedy film o złodziejskim psie został umieszczony na oficjalnej stronie supermarketu na Facebooku, w ciągu kilku dni oglądało go ponad 137 tysięcy użytkowników.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj