„Dzielny ojciec” wystawił córkę na łaskę pitbulla

Kategorie: 

Źródło: youtube.pl

Film, w którym „dzielny ojciec” na portalach społecznościowych ucieka przed pitbullem i zostawia swoją córkę zwierzęciu, rozgniewał setki tysięcy ludzi. I chociaż na szczęście pies nic nie zrobił, kontrowersyjną kwestią w filmie jest „chęć” ojca do ochrony córki przed potencjalnym niebezpieczeństwem.

 

Film nagrany w Stanach Zjednoczonych pokazuje ojca i córkę stojących przed domem, na ogrodzeniu którego wyraźnie widać ostrzeżenie, że na podwórku znajduje się niebezpieczny pies. Jednak ojciec nadal stoi przy bramie i nieświadomie prowokuje pitbulla, który swoim szczekaniem ostrzega gości, aby się odalili.

 

Ponieważ ani ojciec, ani dziecko nie ruszyli się, pies znalazł dziurę w płocie i wybiegł na ulicę. Wtedy wydarzyła się niesamowita scena.

 

Zamiast ratować dziecko, ojciec wskoczył na dach zaparkowanego samochodu i kazał córce uciekać, a dziewczynka zaczęła krzyczeć ze strachu i pozostała na ulicy. Na szczęście właściciel pitbulla natychmiast wyszedł na zewnątrz i przywołał psa z powrotem na podwórko.

 

Nie wiadomo dokładnie, gdzie i kiedy powstał ten film, ale przyciągnął on wiele uwagi użytkowników mediów społecznościowych.

 

„Coś jest nie tak z tym człowiekiem. Jak mógł zostawić dziecko ”- napisało w komentarzach wielu internautów.

 

Inny użytkownik twierdził, że pies nie chciał zaatakować dziewczyny.

 

„Tylko dlatego, że jest to pitbull, niekoniecznie oznacza, że jest krwiożerczy. W tym przypadku była to szczęśliwa okoliczność ”- napisał inny użytkownik.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika ala

Może nie wyrażajcie odrazu

Może nie wyrażajcie odrazu wyroków, może ten ojciec ma fobię na tle psów skoro już idąc przy płocie widać, że się boi psa, a wtedy fobia i strach jest silniejszynawet od miłości do córki, to jak lęk przed pająkami.

 

0
0

Skomentuj