Dlaczego koty obserwowały odpływ w brodziku prysznica?

Kategorie: 

Źródło: tg

„Właśnie przeprowadziłem się do Kanady i bardzo podobał mi się mój nowy dom. Przed zawarciem umowy najmu właścicielka domu powiedziała mi, że zgodnie z wszystkimi zasadami musi mi powiedzieć, że ktoś wcześniej w tym domu umarł, ale nie wierzyłem w nienormalne zjawiska, więc zignorowałem to i po prostu bez problemu podpisałem wszystkie dokumenty.

 

 

Jestem właścicielem trzech kotów, Olivera, Louisa i Saszy. Kiedyś zobaczyłem, że Sasza patrzyła bezpośrednio na odpływ na podłodze pod prysznicem i wyglądała na zdziwioną. Trzy dni później inne koty również zaczęły wpatrywać się w ten sam obiekt. Pomyślałem, że może coś się tam dostało i teraz gnije, a koty po prostu czują ten zapach.

 

Ogólnie nie myślałem o tym. Ale potem drzwi do łazienki zaczęły się same zamykać. Widziałem to trzy razy dziennie. Myślałem, że to wina przeciągu z klimatyzatora, ale potem drzwi zatrzasnęły się w nocy, kiedy były nieruszane...

 

A potem światło zaczęło się losowo wyłączać, a koty nadal patrzyły na odpływ pod prysznicem i zaczęły niespokojnie miauczeć. Moje miłe zwierzaczki zaczęły zmieniać lokalizację, losowo poruszając się po domu i tak dalej. W końcu się zmartwiłem, więc zapytałem właściciela, czy rzeczywiście doszło tu do morderstwa i gdzie się to wszystko właściwie wydarzyło.

 

Właścicielka powiedziała, że stało się to pod prysznicem. Nie wiem, co koty widziały w tym odpływie, ale kiedy moja roczna umowa najmu się skończyła, natychmiast postanowiłem się wyprowadzić”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj