Czy koty posiadają zdolności mistyczne?

Kategorie: 

Źródło: tg

Od czasów starożytnych ludzie zauważyli, że koty to złożone stworzenia o skomplikowanym charakterze. Te wdzięczne, puszyste zwierzęta doskonale wiedzą, jak rozweselić właścicieli swoimi zabawnymi zachowaniami. Wraz z tym mają tak niezwykłe zdolności, że są uważane za mistyczne zwierzęta.

 

 

Kot rozprzestrzenia swoją aurę na całym terytorium, na którym żyje. Znając tę cechę, jest na przykład  jako pierwszy wpuszczany do domu zaraz po przyjeździe z podróży. Czuje strefę hepatogenną i się w niej odnajduje. W tym przypadku zwierzę pochłania negatyw i przekształca go w energię świetlną.

 

Czasami koty zachowują się bardzo dziwnie. Podnoszą głowy i wpatrują się w pustkę. Dzieje się tak, ponieważ widzą rzeczy, które są poza zasięgiem ludzi. Może to być jakiś rodzaj astralnej istoty, tj. duchy lub dusze zmarłego. Znalazłszy je w domu, koty są w stanie odpędzić nieproszonych gości.

 

Koty są stale blisko swoich właścicieli. Mogą łatwo wyczuć, jeśli jest na nim złe oko lub inne uroki, i przejmują je, a następnie poddają recyklingowi. Jeśli do domu przyszła osoba podejrzana o czary, musisz podnieść swojego zwierzaka podczas komunikowania się z nim. Aby osłona działała lepiej, kot powinien być głaskany w określony sposób, tj. lewą rękę prowadzi się po szyi, a prawą po ogonie.

 

Wibracje kociego mruczenia leczą. Od tego przyjemnego dźwięku układ nerwowy uspokaja się, poprawia się nastrój i praca serca. Ponadto zwierzęta domowe mogą łagodzić zachowania nosicieli chorób. Aby to zrobić, kładą się na jego bolącym miejscu, dotykają łapami i mruczą. Jednocześnie absorbują negatyw, ale to im nie szkodzi. Koty lepiej radzą sobie z chorobami nerwowymi, ale także na przykład z problemami ze stawami.

 

Koty są zależne od pogody, więc dzięki ich zachowaniu można dowiedzieć się, jaka będzie pogoda. Jeśli spodziewane są mrozy, zwierzę będzie szukało dla siebie cieplejszego miejsca, np. na piecu lub w pobliżu akumulatora. Mogą wczołgiwać się pod kołdry. W takim przypadku pamiętaj, że zwijają się w kulkę i zakrywają nos łapą. Przed rozgrzaniem wyprostują się i śpią w pozycji łuku. Jeśli pojawi się ciepło, całkowicie rozlokowują się na podłodze lub łóżku, rozkładając łapy we wszystkich kierunkach.

 

Koty są żywymi lokalizatorami zdolnymi do przewidywania katastrof. Czują zbliżające się trzęsienie ziemi i erupcję wulkanu. Koty mają przyśpieszony puls, przykładają uszy do pleców, głośno miauczą i próbują uciec z domu. W czasie wojny wykorzystywano ich zachowanie, aby ostrzec ludzi o zbliżających się nalotach. Za tak niezwykłe zdolności w Wielkiej Brytanii i Francji koty, które uratowały ludzkie życie, otrzymały nawet nagrodę specjalną z grawerunkiem „Też Służymy Ojczyźnie”.

 

Naukowcy uważają, że pierwsze udomowione koty pojawiły się na terytorium starożytnego Egiptu. Od tego czasu te niesamowite stworzenia żyją obok człowieka i przynoszą mu wiele korzyści. Zasługują tylko na dobry stosunek do siebie. Kto obraża i dokucza kotom, na pewno zostanie ukarany i czeka go smutny losem.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj