Bezczelny koala ukrył się przed upałem w samochodzie i nie chciała go w żaden sposób opuścić

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

W Australii Południowej doszło do zabawnego incydentu. Koala wsiadła do otwartego samochodu. Torbacz chciał pozostać w chłodnym miejscu tak bardzo, że nie powstrzymała go nawet obecność psa, a potem człowieka.

 

 

Właściciel pojazdu musiał dołożyć wielu starań, aby przegonić zuchwałe zwierzę. Winiarz Tim Whitrow przybył do swojej winnicy, która zlokalizowana jest 40 km na południe od Adelajdy, i poszedł sprawdzić nasadzenia, pozostawiając uruchomiony samochód z włączoną klimatyzacją, aby jego psu nie było gorąco.

Po pewnym czasie mężczyzna wrócił i ruszył do innej części gospodarstwa. Nagle zauważył koalę na tylnym siedzeniu swojego pojazdu. Tim otworzył drzwi i próbował przekonać, żeby stworzenie wysiadło. Zaoferował mu nawet wodę, ale wszystkie próby były daremne.

W pewnym momencie Australijczyk wyciągnął rękę w kierunku misia. Gest człowieka wywołał niepokój u koali, który rozjuszony ruszył na przednie siedzenia i uszkodził pazurami kokpit auta. Potem intruz wyskoczył z samochodu, szybko uciekł i wspiął się na pobliskie drzewo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Skomentuj